Checking distributor stock and pricing after the page loads.
Renesas DF38076RLP10V technical specifications.
| Access Time | 10us |
| Package/Case | TFLGA |
| Frequency | 10MHz |
| Interface | I2C, SCI |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Frequency | 10MHz |
| Max Operating Temperature | 75°C |
| Max Supply Voltage | 3.6V |
| Memory Size | 52KB |
| Memory Type | FLASH, |
| Min Operating Temperature | -20°C |
| Min Supply Voltage | 1.8V |