Search Results for "BAS70W-04-7"
Filters
BAS70W-04-7
Diodes
Schottky Rectifier Diode, 70V, 70mA, SOT-323, SMD
Datasheet
ULTRA SMALL, PLASTIC PACKAGE-3
Obsolete
Average Rectified Current:
70mA
Capacitance:
2pF
Package/Case:
SOT-323
Current Rating:
70mA
BAS70W-04-7-F
Diodes
Datasheet
SOT-323, 3 PIN
Active
Average Rectified Current:
70mA
Package/Case:
SOT-323
Forward Current:
70mA
Height:
1mm