Search Results for "FN353Z-30-33"
Filters
FN353Z-30-33
Schaffner
250V 24A 1-Phase EMI Filter, 400Hz, Chassis Mount
Datasheet
Volume Production
Approvals:
UL
Current:
24A
Current Rating:
24A
Depth:
150mm
FN353Z3033
Schaffner
FN353Z3033
Datasheet
Volume Production
Depth:
150mm
Frequency:
400Hz
Length:
250mm
Max Current Rating:
30A