Search Results for "HL2-H-DC48V"
Filters
HL2-H-DC48V
Panasonic
48VDC 10A DPDT Power Relay, Socketable
Datasheet
Socket
Obsolete
Coil Current:
18.5mA
Coil Power:
900mW
Coil Resistance:
2.6kR
Coil Type:
Non-Latching
HL2-H-DC48V-F
Panasonic
Relay for control panel
Datasheet
ROHS COMPLIANT
Obsolete
Coil Current:
18.5mA
Coil Power:
900mW