Search Results for "HL2-HTM-AC24V-F"
Filters
HL2-HTM-AC24V-F
Panasonic
General Purpose Relay, 10A, 125V AC, 50mA Coil Current, 70°C
Datasheet
ROHS COMPLIANT
Obsolete
Coil Current:
50mA
Coil Type:
Non-Latching
Coil Voltage (AC):
24V
Contact Current Rating:
10A
HL2-HTM-DC24V-F
Panasonic
Relay for control panel
Datasheet
ROHS COMPLIANT
Obsolete
Coil Current:
37mA
Coil Power:
900mW