Search Results for "JS1A-B-48V-F"
Filters
JS1A-B-48V-F
Panasonic
SPST Relay 48V 7.5mA 6.4kR Through Hole
Datasheet
Through Hole
Active
Coil Current:
7.5mA
Coil Resistance:
6.4kR
Coil Voltage (DC):
48V
Contact Current Rating:
10A