Search Results for "JW2ASN-B-DC24V"
Filters
JW2ASN-B-DC24V
Panasonic
DPST 5A 24VDC Signal Relay, Through Hole, DIP
Datasheet
End of Life
Package/Case:
DIP
Coil Current:
22mA
Coil Power:
530mW