Search Results for "MM2XPDC36"
Filters
MM2XPDC36
Omron
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 36V
Datasheet
Volume Production
Coil Current:
58.3mA
Coil Power:
2.1W
Coil Resistance:
620R
Coil Type:
Non-Latching
MM2XPDC125NC
Omron
General Purpose Electromechanical Relay, 125V DC, 7A, 55°C
Datasheet
Volume Production
Coil Current:
16.8mA
Coil Power:
2.1W