Search Results for "SFS5-DC48V"
Filters
SFS5-DC48V
Panasonic
Relays 48VDC 4.608KOhm 6A 5PST-NO/SPST-NC (50mm 13mm 24mm) THT Safety Relay
Datasheet
ROHS COMPLIANT
Active
Coil Current:
10.4mA
Coil Power:
500mW
Coil Resistance:
4.6kR
Coil Voltage (DC):
48V
SFS5-L-DC48V-D
Panasonic
Slim type safety relays
Datasheet
Active
SFS5-L-DC48V