Search Results for "SFY5-DC24V"
Filters
SFY5-DC24V
Panasonic
Power Relay 24VDC 6A 6PST/SPST THT
Datasheet
Through Hole
Active
Coil Current:
28mA
Coil Power:
670mW
Coil Resistance:
864R
Coil Type:
Non-Latching
SFY5-DC21V
Panasonic
Power Relay 21VDC 6A 6PST-NO/SPST-NC THT
Datasheet
Through Hole
Active
Coil Current:
32mA
Coil Power:
670mW