Search Results for "UCY2C680MHD3TO"
Filters
UCY2C680MHD3TO
Nichicon
68uF 160V Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
Datasheet
Through Hole
Active
Capacitance:
68uF
Package/Case:
Radial
Height - Seated (Max):
0.846inch
Lead Pitch:
0.197inch
Distributor
Stock
1000+
TME
0
UCY2D680MHD3TO
Nichicon
68uF 200V Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
Datasheet
Through Hole
Active
Capacitance:
68uF
Package/Case:
Radial
Height - Seated (Max):
0.846inch
Lead Pitch:
0.197inch