Checking distributor stock and pricing after the page loads.
Shenzhen Sunlord Electronics GZ2012D121TF technical specifications.
| Maximum DC Current | 0.8A |
| Type | Multi-Layer |
| Impedance | 120Ohm |
| Case Size | 0805 |
| Test Frequency | 100MHz |
| Max DC Resistance | 0.15Ohm |
| Tolerance | 25% |
| Height | 1.05mm |
| Product Length | 2.3mm |
| Product Depth | 1.45mm |
| Min Operating Temperature | -55°C |
| Max Operating Temperature | 125°C |