The RM3216B-102/502-PBVW10 is a 2-element isolated resistor network from Susumu with a resistance of 1000 Ohm. It is available in a 4-pin chip package with dimensions of 3.2mm in length, 1.6mm in width, and 0.4mm in height. The operating temperature range is from -55 to 155 degrees Celsius. This component is compliant with ROHS standards.