The RM3216B-103/303-PBWW10 is a 2-element isolated resistor network from Susumu. It features a resistance of 10000 Ohms and is packaged in a 1206 SMT package. The network operates over a temperature range of -55 to 155 degrees Celsius. The 1206 SMT package has dimensions of 3.2mm in length, 1.6mm in width, and 0.4mm in height.