The RM3216B-103/603-PBVW10 is a 4-terminal isolated resistor network from Susumu, featuring a resistance of 10000 Ohms. It has a package height of 0.4mm and a width of 1.6mm, with a length of 3.2mm. The device operates within a temperature range of -55°C to 155°C and is compliant with ROHS regulations.