Ferrite Beads Power Chip 1.3KOhm 25% 100MHz 1810 Automotive T/R
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Type | Power Chip |
| Impedance | 1.3KOhm |
| Case Size | 1810 |
| Test Frequency | 100MHz |
| Tolerance | 25% |
| Height | 2.8mm |
| Product Length | 4.9mm |
| Product Depth | 2.8mm |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| RoHS | Yes |
| RoHS Version | 2011/65/EU |