
OPA857 OP Amp Evaluation Board
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| -3db Bandwidth | 125MHz |
| Package/Case | Module |
| Evaluation Kit | Yes |
| Operating Supply Current | 25mA |
| Operating Supply Voltage | 3.6V |
| Output Current per Channel | 50mA |
| Package Quantity | 1 |
| Packaging | Box |
| Slew Rate | 215V/µs |
| RoHS | Compliant |
