Oscilloscope, Panel Mount, 2MHZ, 10MS/S, 6 Modes, X1&X10 Probe
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Bandwidth | 2MHz |
| Height | 90mm |
| Input Impedance | 1MR |
| Max Supply Voltage | 9V |
| Mount | Panel |
| Sampling Rate | 10MS/s |
| Width | 165mm |
| RoHS | Compliant |