Search Results for "71BD30-08-1-AJS"
Filters
71BD30-08-1-AJS
Grayhill
8-Position SP Rotary Switch, 30V DC, 250mA, Panel Mount
Datasheet
Panel Mount
Active
Actuator Length:
9.53mm
Contact Material:
Silver
Current Rating:
250mA
Index Angle:
30°
71BD30-08-1-AJN
Grayhill
Datasheet
Panel Mount
Active
Actuator Length:
9.53mm
Contact Material:
Silver
Current Rating:
250mA