Search Results for "71C1102-1"
Filters
71C1102-1
Grayhill
HARDWARE NUT FOR 71CF36-2CQ-1BM
Datasheet
Volume Production
Mount:
Hardware
Series:
71
TDA3618JR/N1C,112
NXP
IC VOLT REG W/SW & IGNIT 17-SIL
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
SOT-475-1
Input Bias Current:
25mA
Max Operating Temperature:
85°C
Min Operating Temperature:
-40°C
B81122-C1102-M289
TDK
Film Cap 1, 0NF 20% 250V MKP BOXED
Obsolete
Capacitance:
1nF
Package/Case:
Radial
Depth:
4mm