Search Results for "744C083150JP"
Filters
744C083150JP
CTS
Resistor Networks & Arrays 15ohms 200V 5%
Datasheet
Volume Production
Case Code (Imperial):
1206
Package/Case:
1206
Circuit Type:
Isolated
Contact Plating:
Tin, Matte
744C083150JPTR
CTS
8-Element Isolated Resistor Network 200V 5% 125mW 1206