Search Results for "ACS759LCB-050B-PFF-T"
Filters
ACS759LCB-050B-PFF-T
Allegro Microsystems
50A Current Sensor IC | Analog | 3.3V | 120kHz
Datasheet
Active
Accuracy:
3.5%
Current Sensing:
50A
Frequency:
120kHz
Linearity:
1%
ACS758LCB-050B-PFF-T
Allegro Microsystems
50A Current Sensor IC, 120kHz BW, 1% Lin, 2% Acc
Datasheet
Active
Accuracy:
2%
Bandwidth:
120kHz
Current Sensing:
50A
Frequency:
120kHz