Search Results for "BAT30-07P6FILM"
Filters
BAT30-07P6FILM
Stmicroelectronics
30V 300mA SOT-666 Surface Mount Rectifier
Datasheet
Obsolete
Average Rectified Current:
300mA
Capacitance:
22uF
Package/Case:
SOT-666
Contact Plating:
Gold
BAT30-09P6FILM
Stmicroelectronics
30V 300mA SOT-666 Surface Mount General Purpose Rectifier
Datasheet
Obsolete
Average Rectified Current:
300mA
Capacitance:
22uF
Package/Case:
SOT-666
Current Rating:
300mA