Search Results for "BSC072N025SG"
Filters
BSC072N025SG
Infineon
MOSFET N-CH 25V 40A TDSON-8
Datasheet
Obsolete
Continuous Drain Current (ID):
40A
Current Rating:
40A
Drain to Source Breakdown Voltage:
25V
Drain to Source Resistance:
10.9R
BSC072N025SGXT
Infineon
Trans MOSFET N-CH 25V 15A 8-Pin TDSON