Search Results for "BSP125E6327"
Filters
BSP125E6327
Infineon
MOSFET N-CH 600V 120MA SOT-223
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
TO-261-4
Continuous Drain Current (ID):
120mA
Current Rating:
120mA
Drain to Source Voltage (Vdss):
600V
BSP125E6327NT
Infineon
Trans MOSFET N-CH 600V 0.12A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Datasheet
Not Recommended for New Design
Package/Case:
SOT-223
BSP125E6327T