Search Results for "CVHD-950-100.000"
Filters
CVHD-950-100.000
Crystek
VCXO 100MHz CMOS 3.3V 20ppm SMD
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
SMD/SMT
Current Rating:
15mA
Frequency:
100MHz
Frequency Stability:
20ppm
CVHD-950X-100.000
Crystek
CVHD-950X-100.000 100MHz Crystal Oscillator 3.3V 85°C
Datasheet
Volume Production
Frequency:
100MHz
Frequency Stability:
20ppm
Length:
14.2mm
Load Capacitance:
15pF