Search Results for "DF2117VT20IHV"
Filters
DF2117VT20IHV
Renesas
IC MCU 16BIT 160KB FLASH 144TQFP
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
TQFP
Data Bus Width:
16b
Interface:
I2C, SCI
Max Frequency:
20MHz
DF2117RVT20IHV
Renesas
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
TQFP
Data Bus Width:
16b
Interface:
I2C, SCI
Max Frequency:
20MHz
DF2117VT20HV
20MHz TFQFP 144-Pin MCU, 3.3V, 125 I/O, CMOS
S-PQFP-G144
Contact Manufacturer
JESD-30 Code:
S-PQFP-G144
Length:
16mm
20MHz
Max Operating Temperature:
70°C