Search Results for "ESD5Z12T5G"
Filters
ESD5Z12T5G
Onsemi
ESD Protection Diode, SOD-523, 8000-REEL
Datasheet
R-PDSO-F2
Active
Max Operating Temperature:
150
Number of Terminals:
2
Min Operating Temperature:
-55
Terminal Position:
DUAL
Distributor
Stock
191+
Quest
7,555
ESD5Z12T1G
Onsemi
TVS Diode, 12V, 25V Clamping, 55pF, SOD-523, Unidirectional
Datasheet
R-PDSO-F2
Active
Capacitance:
55pF
Package/Case:
SOD-523-2
Clamping Voltage:
25V
Clamping Voltage-Max:
25V