Search Results for "ESDA25SC6Y"
Filters
ESDA25SC6Y
Stmicroelectronics
Automotive Quad-line TVS for ESD protection
Datasheet
R-PDSO-G6
Active
Max Operating Temperature:
150
Number of Terminals:
6
Min Operating Temperature:
-40
Terminal Position:
DUAL
Distributor
Stock
1+
TME
2,820
ESDA25SC6
Stmicroelectronics
4-Ch TVS Diode Array, 25V, 60pF, SOT-23, 300W
Datasheet
ROHS COMPLIANT, PLASTIC, SC-59, 6 PIN
Active
Capacitance:
60pF
Package/Case:
SOT-23
Clamping Voltage:
40V
Depth:
1.75mm