Search Results for "ESDA5V3SC6"
Filters
ESDA5V3SC6
Stmicroelectronics
TVS Diode Uni-Dir 5.3V 280pF SOT-23 500W
Datasheet
SOT
Active
Capacitance:
280pF
Package/Case:
SOT-23
Clamping Voltage:
8.75V
Depth:
1.75mm