Search Results for "ESDA6V1-5SC6"
Filters
ESDA6V1-5SC6
Stmicroelectronics
TVS Diode Array, 5-Ch, 6.1V, 50pF, SOT-23, Unidirectional
Datasheet
R-PDSO-G6
Active
Capacitance:
50pF
Package/Case:
SOT-23
Clamping Voltage:
11.35V
Depth:
1.75mm
Distributor
Stock
1+
TME
975
Quest
280
ESDA6V1-5SC6Y
Stmicroelectronics
Automotive 5-line 5.2 V TVS in SOT23-6L