Search Results for "IXFH80N08"
Filters
IXFH80N08
Ixys
N-CHANNEL 80V 80A HiPerFET TO-247-3
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
TO-247-3
Continuous Drain Current (ID):
80A
Drain to Source Breakdown Voltage:
80V
Drain to Source Resistance:
9mR
IXFH80N085
Ixys
85V 80A N-Channel MOSFET TO-247 9mR RdsOn
Datasheet
FLANGE MOUNT, R-PSFM-T3
Obsolete
Package/Case:
TO-247AD
Continuous Drain Current (ID):
80A
85V