Search Results for "LNT2G471MSEC"
Filters
LNT2G471MSEC
Nichicon
Cap Aluminum Lytic 470uF 400V 20% (35 X 100mm) Screw Terminal 3100mA 5000h 105°C Bulk
Capacitance:
470uF
Diameter:
35mm
Features:
General Purpose
LNT2G471MSECBN
Nichicon
Capacitance:
470uF
Diameter:
35mm
Lead Pitch:
12.7mm