Search Results for "LQP21MN33NG01L"
Filters
LQP21MN33NG01L
Murata
33nH Fixed Inductor 0805 2mm x 1.25mm 2% Tolerance
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
0805
Inductance:
33nH
Length:
2mm
Package Quantity:
4000
LQP21MN39NG01L
Murata
Fixed Inductors 39 NH 2%
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
Inductance:
39nH
Length:
2mm