Search Results for "LTC4218CDHC-12"
Filters
LTC4218CDHC-12#PBF
Analog Devices
Hot Swap Controller, 26.5V, 12V, DFN
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
DFN
Depth:
3mm
Lead Free:
Lead Free
Length:
5mm
LTC4218CDHC-12#TRPBF
Analog Devices
Hot Swap Controller 2.9V 26.5V 0°C 70°C DFN EP
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
DFN EP
Depth:
3mm
Length:
5mm
Max Operating Temperature:
70°C