Search Results for "LY2ZFDC12"
Filters
LY2ZFDC12
Omron
General Purpose DPDT Relay, 7A, 125V DC, 250V AC, 55°C
Datasheet
Volume Production
Coil Current:
75mA
Coil Resistance:
160R
Coil Type:
Non-Latching
Coil Voltage (DC):
12V
LY2ZNDC12
Omron
DPDT Power Relay 5A 12VDC 250VAC Socketable
Datasheet
Volume Production
Coil Current:
75mA
Coil Power:
900mW