Search Results for "LY4F-AC120"
Filters
LY4F-AC120
Omron
120VAC Power Relay 4PDT 10A
Datasheet
Volume Production
Approvals:
UL, CSA, VDE
Coil Current:
16.4mA
Coil Power:
2.5W