Search Results for "LY4F-AC240"
Filters
LY4F-AC240
Omron
4PDT Power Relay 240VAC 10A Plug-In
Datasheet
Volume Production
Coil Current:
9.5mA
Coil Resistance:
9kR
Coil Type:
Non-Latching
Coil Voltage (AC):
240V