Search Results for "SCV4264VST50T3G"
Filters
SCV4264VST50T3G
Onsemi
LDO Voltage Regulators 5.0 V 100 MA LDO
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
SOT-223
Output Current:
3A
Packaging:
Tape and Reel
NCV4264ST50T3G
Onsemi
5V LDO Regulator, 100mA, High PSRR, SOT-223
Datasheet
SOP, SOT-223
Obsolete
Package/Case:
SOT-223
Input Bias Current:
100uA
Lead Free:
Lead Free
Max Input Voltage:
45V