Search Results for "SFY5-DC18V"
Filters
SFY5-DC18V
Panasonic
Power Relay 18VDC 6A 6PST-NO/SPST-NC THT
Coil Current:
37mA
Coil Power:
670mW
Coil Resistance:
483R
Coil Type:
Non-Latching
SFY5-DC12V
Panasonic
12VDC Power Relay 6A 6PST/SPST THT
Coil Current:
56mA
Coil Power:
670mW