Search Results for "SRN5040-3R3M"
Filters
SRN5040-3R3M
Bourns
3.3uH 20% Ferrite SMD Inductor, 3.3A, 27mR DCR
Datasheet
2020
Active
Package/Case:
Nonstandard
Core Material:
Ferrite
Current Rating:
3.3A
DC Resistance (DCR):
27mR
SRN5020-3R3M
Bourns
3.3uH 2.4A Ferrite Shielded SMD Power Inductor
Datasheet
2020
Active
Package/Case:
Nonstandard
Core Material:
Ferrite
Current Rating:
2.4A