Search Results for "SZSMF12CT1G"
Filters
SZSMF12CT1G
Onsemi
Zener Diode 12V 13.3V 100W 5-Channel SC Package
Datasheet
R-PDSO-G6
Active
Package/Case:
SC
Clamping Voltage:
23V
Depth:
1.25mm