IRSM505084DA2 Intelligent Power Module Evaluation Board
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Supported Device | IRSM505084DA2 |
| Supported Device Technology | Intelligent Power Module |
| Output Power | 150(Max)W |
| Output Current | 2600mA |
| Input Voltage Range | 110VAC to 130VAC |
| Product Length | 90mm |
| Product Width | 75mm |
| RoHS | Yes |
| RoHS Version | 2011/65/EU |