
CPU - Central Processing Units Xeon L5215 Dual CR 1.86GHz FCLGA771
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Data Bus Width | 64b |
| Max Frequency | 1.86GHz |
| Max Operating Temperature | 75°C |
| Number of Cores | 2 |
| Operating Supply Voltage | 1.35V |
| Packaging | Tray |
| Series | L5215 |
| RoHS | Compliant |