
MPU Xeon 64-Bit 2000MHz 1366-Pin FCLGA Tray
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Data Bus Width | 64b |
| Interface | PCIe |
| Max Frequency | 2GHz |
| Max Operating Temperature | 77°C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Cores | 4 |
| Operating Supply Voltage | 1.5V |
| Packaging | Tray |
| Series | EC5509 |
| RoHS | Compliant |