
Configuration Devices for SRAM-Based LUT Devices
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | PLCC |
| Frequency | 6MHz |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Memory Size | 65Kb |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Package Quantity | 196 |
| Packaging | Rail/Tube |
| RoHS Compliant | No |
| Series | EPC |
| RoHS | Not Compliant |
