TRANSIENT SUPPRESSOR DIODE ARRAY,UNIDIRECTIONAL,SOT-25
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Capacitance | 4pF |
| Package/Case | SOT-23-5 |
| Clamping Voltage | 6.8V |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Number of Channels | 4 |
| Operating Supply Voltage | 6.1V |
| Package Quantity | 3000 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Polarity | Unidirectional |
| RoHS Compliant | Yes |
| Series | CM1219 |
| Termination | SMD/SMT |
| RoHS | Compliant |