4-Channel EMI Filter Array with ESD Protection 4-Channel EMI Filter Array with ESD Protection, WLCSP9, 2.47x0.97, 3500-DSFTP
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Attenuation Value | 30dB |
| Capacitance | 20pF |
| Package/Case | SMD/SMT |
| Circuit Type | Filter |
| Depth | 0.97mm |
| ESD Protection | Yes |
| Height | 0.72mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Length | 2.47mm |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Elements | 9 |
| Package Quantity | 500 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Resistance | 100R |
| RoHS Compliant | Yes |
| Termination | SMD/SMT |
| Width | 0.97mm |
| RoHS | Compliant |