Search Results for "753101103GP"
Filters
753101103GP
CTS
RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
Molded
Circuit Type:
Bussed
Contact Plating:
Tin, Matte
Height:
0.1inch
753101103GPTR7
CTS
RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
Molded
Circuit Type:
Bussed
Contact Plating:
Tin, Matte
Lead Free:
Lead Free
753101103GPTR13
9-Element Bussed Resistor Network, 10kR, 2% Tolerance, 40mW Power
Volume Production
Max Operating Temperature:
125°C