Search Results for "CPC1009N"
Filters
CPC1009N
Ixys
Optical SSR, 1-Ch, 1500V Isolation, SOP-4
Datasheet
ROHS COMPLIANT, MINIATURE, SOP-4
Active
Max Operating Temperature:
85
Min Operating Temperature:
-40
Number of Elements:
1
Distributor
Stock
1+
TME
53
CPC1009NTR
Ixys
SSR, 100V AC/DC Out, 150mA, DC In, SOP, T/R
Datasheet
SOP
Active
Package/Case:
SOP
Height:
2.184mm
Input Current:
50mA